Bol som s Pani Kunochovou velmi spokojni dost ma naučila a bola vždy ustretova. Bola ochotna vždy sa časovo prisposobit. Odporučam......

Vladimír Benedik

Pani Kunochova je velmi prijemna ucitelka. Vyucba je prisposobena mojim potrebam pre najdenie lepsej prace v Rakusku. Je vidiet, ze svoju pracu ma velmi rada a ze ma naozaj dlhorocne skusenosti. Velmi ochotne mi preposlala mnozstvo ucebnych podkladov. Som jej vdacny. Vrele odpodporucam.

Ladislav Lenko

Pani Katku môže len a len každému odporučiť. Síce som nemala s ňou hodiny angličtiny ale bola mi ochotná pomôcť s prekladom do anglického jazyka za čo som jej veľmi vďačná. Ďakujem :)

Veronika Surdová

Ďakujem za úžasné doučovanie angličtiny! Sama som učiteľka a tažký antitalent na cudzie jazyky, preto viem oceniť a hlboko si vážim skvelý profesionálny aj ľudský prístup p.uč. K. Kunochovej! Jednoznačne len odporúčam, je naozaj FANTASTICKÁ!

Adriana Hlavinkvá

Pani Katke ďakujem skvelé doučovanie, individuálny prístup,množstvo materálov, profesionalitu, spoľahlivosť.Som veľmi rada, že som sa rozhodla práve pre pani Katku a môžem hu len odporúčať :

Katarína Páterová

© 2016 Nauč sa jazyk. Website by FIVE DIMENSIONS s.r.o.